З сезону 2017-2018 Дніпропетропетровська філармонія відкриває

ДИТЯЧУ ФІЛАРМОНІЮ

Перш за все, один раз на місяць симфонічний оркестр готує окрему програму для ознайомлення малечі з симфонічною музикою. А музикознавець Тетяна Трофіменко розповість про історію балетної та оперної музики. Окрема тема про симфонічну музику в мультиплікації та казках «Снігова Королева» та «Пригоди Алладіна». Музика з театру і кіно, видатні саунд-треки композиторів Джона Вільямса, А.Хачатуряна, М.Дунаєвського на слуху у всіх, то ж розпізнати їх допоможе Дніпропетровська філармонія. Навесні діти зможуть прийняти участь та малювати музику з піску, послухати кульмінаційний концерт, де свою майстерність виконання покажуть такі самі діти – учні музичних шкіл міста. Тому запрошуємо як дітей, так і їх батьків. Вартість дитячого квитка 35грн, дорослого 50грн.

Крім того, дитяча філармонія ще виховує вокалістів, танцівників та акторів.

Народний ансамбль танцю «Орлятко» під керівництвом заслуженого працівника культури України Соколовського Олександра Вітольдовича в 1998 році виборов «Гран-Прі» Міжнародного фестивалю творчості «Славянський базарчик».

В 2004 году ансамбль був учасником культурної програми XXVIII Олімпійських ігор в Греції. Коллектив активно приймає участь в концертних програмах і фестивалях, є лауреатом всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів.

Коллективу аплодували глядачі Молдови, Словакії, Татарстану, Франції, Болгарії, Македонії, Росії, Хорватії, Италії, Испанії, Іорданії, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Китаю та Японії.

В 2019 році ансамбль «Орлятко» святкуватиме свій 50- річний ювілей.

Танцювальний хіп-хоп клуб «Транс Денс» під керівництвом Тімковської Тетяни є чотирикратним чемпіони світу з хіп-хопу.

У 2016 році колектив відзначив 25-річний ювілей. Учасники хіп-хоп клубу «Транс Денс» активно приймають участь у всеукраїнських, міжнародних змаганнях та фестивалях. Неодноразово відвідували з виступами Угорщину, Італію, Німеччину, Чехію, Болгарію.

На 25 річчя Незалежності України, на Майдані Незалежності, м. Київ, «Транс Денс» своїм виступом яскраво представив Дніпропетровщину на Гала-концерті.

Колектив запрошують до участі в національних та міжнародних програмах і проектах.

Вокальний гурт «Джем Сі» вже більше ніж 28 років виховує в дітях акторську майстерність, поведінку на сцені та розширює вокальні здібності під керуванням Хініч Олени та Ксенії Дашко.

Шоу гурт Джем Сi - лауреат багатьох конкурсiв та фестивалiв. Колективу аплодувпли на концертах в Чехiï, Словаччинi, Польшi, Турцiï, Болгарiï, та iнших краïнах. Гурт був постiйним гостем Мiжнародного табору Артек, захоплював своïми виступами на головнiй сценi краïни в Палацi Украïна

Прослуховування у вересні з 17:00 до 19:00

субота - неділя з 11:00 до 15:00

Довідки за телефонами:

(067) 522 79 67, (067) 479 86 79 - Орлятко

(096) 414 09 09 - Транс Денс

(097) 291 96 77 - Джем Сі