Листопад

02
ЛИСТОПАДА
19:00

Вечір пам`яті Whitney Houston

Ольга Вороніна вокал

Вокал-шоу "Консонанс"

Ігор Наумов саксофон

Шоу-балет "КАДАНС"

В программі: Пісні та музика часу Whitney Houston

Місце Проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
05
ЛИСТОПАДА
18:00

МУЗИЧНА КОМЕДІЯ "РАДІО ЧАС"

Ольга Вороніна вокал

Катерина Миколайко вокал

Каданс шоу-балет

В программі: Найпопулярніші пісні, що надихають діяти

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
07
ЛИСТОПАДА
19:00

Концерт джазового оркестра "DNIPRO BAND"

DNIPRO BAND джаз-оркестр

Варвара Заморська вокал

Олена Ледовська вокал

В программі: Джазовые стандарты, популярные мелодии, лучшие песни

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
09
ЛИСТОПАДА
19:00

Концерт - присвята МУСЛІМ МАГОМАЄВ

Солісти філармонії

Вокал-шоу "Консонанс"

Джем Сі шоу група

Каданс шоу - балет

В программі: Пісні Мусліма Магомаєва

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
12
ЛИСТОПАДА
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Марія Пухлянко лауреат міжнародного конкурса (фортепіано)

Аллін Власенко Народний артист України

В программі: М.Равель Концерт для фортепіано з оркестром Соль-Мажор, Друга сюїта з балету «Дафніс і Хлоя», Ц.Франк Симфонія ре-мінор

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
14
ЛИСТОПАДА
19:00

Україна - мій рідний край

Ансамбль бандуристок "Чарівниці"

Володимир Зубань та ін. акордеон

В программі: Найкращі українські пісні

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
19
ЛИСТОПАДА
12:00

Дитячий симфонічний абонемент

Академічний симфонічний оркестр

Іван Чередніченко диригент, лауреат міжнародного конкурсу

В программі: Симфонічна казка "Пригоди Аладдіна", С.Рахманінов, А.Хачатурян, О.Бородін, М.Мусоргський, М.Глінка

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
19
ЛИСТОПАДА
18:00

Музична вистава Barry Sisters

Юлія Мандич вокал

Зінаїда Чепа вокал

Роман Таранцов вокал

Каданс шоу - балет

В программі: Пісні Сестер Беррі на ідіш, івриті, англійській та української мовах

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
21
ЛИСТОПАДА
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "АВВА"

КАДАНС шоу-балет

В программі: Пісні легендарної групи "АВВА"

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
22
ЛИСТОПАДА
19:00

Життя як оперета - Імре Кальман

Катерина Миколайко сопрано

Надія Миколайчук сопрано

Роман Супряга баритон

Роман Таранцов тенор

В программі: Композиції з найвідоміших оперет І.Кальмана

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
24
ЛИСТОПАДА
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "ВІА-Манія"

Євгенія Нічвеєва художній керівник

В программі: Пісні вокально-інструментальних гуртів

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
25
ЛИСТОПАДА
12:00

Концерт, присвячений пам`яті жертв Голодомору

В программі: Вхід вільний

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

29
ЛИСТОПАДА
19:00

Музичне шоу "Едіт Піаф. Душа Парижа"

Юлія Мандич вокал

Роман Таранцов вокал

Володимир Зубань акордеон

В программі: Песни Эдит Пиаф, Ив Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
28
ЛИСТОПАДА
19:00

Музична вистава "Повернення акордеону"

Володимир Зубань акордеон

Зінаїда Чепа вокал

Руслан Окара вокал

В программі: Твори великих акордеоністів

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
30
ЛИСТОПАДА
19:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Олексій Гринюк фортепіано, Великобританія

Наталія Пономарчук диригент, заслужений діяч мистецтв України

В программі: І.Брамс Концерт для фортепіано з оркестром А.Брукнер Симфонія №7

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Грудень

03
ГРУДНЯ
18:00

Авторський концерт Валентина Сильвестрова "Музика поезії"

Інна Галатенко сопрано

Олег Безбородько фортепіано

Артур Нікулін фортепіано

В программі: Вокальні та фортепіанні твори В.Сильвестрова

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
05
ГРУДНЯ
19:00

Концерт джазового оркестра "DNIPRO BAND"

DNIPRO BAND джаз-оркестр

Олена Ледовська вокал

Варвара Заморська вокал

В программі: Джазові стандарти, популярні мелодії, найкращі пісні

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
06
ГРУДНЯ
19:00

Концерт - присвята МУСЛІМ МАГОМАЄВ

Катерина Миколайко вокал

Роман Супряга вокал

Олена Ледовська та ін. вокал

Каданс шоу-балет

В программі: Пісні Мусліма Магомаєва

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
09
ГРУДНЯ
19:00

Життя як оперета - Імре Кальман

Катерина Миколайко сопрано

Надія Миколайчук сопрано

Роман Супряга баритон

Роман Таранцов тенор

КАДАНС шоу-балет

В программі: Композиції з найвідоміших оперет І.Кальмана

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >